Konvansiyonel Yangın Dedektörleri

Hassas ve kararlı algılama performansı sunan, kurulum ve kullanımı kolay, ergonomik yapıya sahip ML-21XX serisi yangın dedektörleri maksimum koruma için tasarlanmıştır.

EN 54-5 ve EN 54-7 standartlarına uygun

360° görüş açısı sağlayan çift LED

Mikro işlemci kontrollü tasarım

ML-0150 serisi asma tavan ünitesi ile uyumlu

ML-0121 serisi sıva üstü montaj kutusu ile uyumlu

Paralel ihbar lambası çıkışı

Optik Duman Dedektörü

Konvansiyonel optik duman dedektörleri, IR ışık saçma prensibiyle çalışan bir fotoelektrik duman hücresine sahiptir. Fotoelektrik duman hücresi; büyük partiküllü toz, sinek ve böcek gibi dış etkenlerden etkilenmeyen tasarıma sahiptir.

Kombine Sıcaklık Dedektörü

Konvansiyonel kombine (sıcaklık artış hızı + sabit sıcaklık) sıcaklık dedektörlerinin çalışma prensibi ortam sıcaklığındaki değişimin algılanıp yorumlanmasıdır. Dedektör ortamda 1 dakikada 30°C sıcaklık değişimi olduğunda ve/veya ortam sıcaklığı 60°C sıcaklığına ulaştığında termistör yardımıyla algılama yapar.

Sabit Sıcaklık Dedektörü

Konvansiyonel sabit sıcaklık dedektörlerinin çalışma prensibi ortam sıcaklığındaki değişimin algılanıp yorumlanmasıdır. Dedektör ortam sıcaklığı 60°C sıcaklığına ulaştığında termistör yardımıyla algılama yapar..

Multisensör Dedektörü

Konvansiyonel multisensör (optik duman + sıcaklık dedektörü) dedektörleri IR ışık saçma prensibiyle çalışan bir fotoelektrik duman hücresine ve  sıcaklığa duyarlı termistöre sahiptir. Fotoelektrik duman hücresi, büyük partiküllü toz, sinek ve böcek gibi dış etkenlerden etkilenmeyen tasarıma sahiptir.

MODELLER
Ürün kodu Açıklama
ML-2110 Optik duman dedektörü
ML-2120 Sabit sıcaklık dedektörü 
ML-2130 Kombine sıcaklık dedektörü
ML-2130BS BS sınıfı ısı dedektörü
ML-2140 Multisensör dedektörü 
ML-0140 Dedektör soketi
ML-0141 Buzzerlı dedektör soketi
ML-0150 Asma tavan ünitesi 
ML-0121 Sıva üstü montaj kutusu